Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Dé boekhandel van Katwijk en omstreken
  • Gratis retourneren
  • Thuisbezorgd voor 2 euro in Katwijk, Rijnsburg, Valkenburg
  • Voor 12.00u besteld, dezelfde dag op te halen in onze winkel

GELOVEN

Arie van der Veer

GELOVEN

Arie van der Veer


Prijs: € 8,99
Voorraad#stock_type# onbekend

In het programma 'Nederland zingt op zondag' (zondagmorgen, Ned.1) heeft ds. Arie van der Veer regelmatig kunstenaars bezocht. Van tien van deze interessante bezoeken geeft dit boekje een uitgebreid verslag. Met stuk voor stuk boeiende levensverhalen en afbeeldingenvan prachtige kunstwerken. Zo laten deze kunstenaars zien wat het christelijk geloof voor hen betekent. Bovendien heeft Arie van der Veer bij ieder hoofdstuk een aansprekende overdenking geschreven.

In tien hoofdstukken komt het leven en werk van de volgende kunstenaars aan de orde: Kees Aalbers, Otto de Bruijne, Drago Pecenica, Henk Pietersma, Rite Renema, Annewietske Stavast, Nicole Schiffers, Jenny Verplanke, Wil van der Weele, Jip Wijngaarden.

Een prachtig nieuw boek van ds. Arie van der Veer, rijk geïllustreerd en aantrekkelijk uitgevoerd.

Ds. Arie van der Veer werd in 1942 in Vlaardingen geboren. Hij is getrouwd met Ees. Samen hebben ze vier kinderen en 14 kleinkinderen. Van 1990 tot 2008 was hij voorzitter van de Evangelische Omroep. Hij is vooral bekend van het programma Nederland Zingt op Zondag. Daarnaast schrijft hij meditaties, die in verschillende (dag)boeken zijn uitgegeven. Als predikant is hij nog steeds verbonden aan de Christelijke Gereformeerde kerk van Zwolle.

EAN : 9789051943962
Auteur(s) : Arie van der Veer
Taal : Nederlands
Uitgever : Buijten en Schipperheijn B.V., Drukkerij en Uitgeversmaatschappij
Verschenen : Januari 2020
Uitvoering : Gebonden
Conditie : Nieuw
Pagina's : 88
Velden met een * zijn verplicht